Modern Yazılım
hero

HİZMETLERİMİZ

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL

Kurumların tüm iş süreçlerini iyileştirmek, zenginleştirmek ve otomatikleştirmek için bir çözüm üretilebileceğini biliyoruz. Hatta bu çözümlerin süreklilik gerektirdiğini, gelişen teknoloji ile yenilenmeye ihtiyaç duyduğunu ve bazı çözümlerin kendi ihtiyaçlarını yarattığını düşünüyoruz. İşte tam burada kurumunuza özel yazılım çözümleri üretiyoruz.

Çözümlerimiz kurumunuzun iş süreçlerinde, kaliteyi, standardı, güvenliği, zaman tasarrufunu ve verimliliği tesis eder. İhtiyaçlarınızı profesyonel yaklaşımlar ile sizin gözünüzden analiz eder ve size en uygun çözümleri üretmeyi taahhüt ederiz.

WEB

İnternet sayfaları, firmanızın, markanızın, fikirlerinizin ve projelerinizin dünyaya açılan bir penceresidir. Müşterileriniz, takipçileriniz ve diğer internet gezginleri sizi ilk olarak web dünyasından tanır ve hakkınızda ilk intiba bu esnada oluşur. Modern, şık ve kullanışlı bir web sitesi değerlerinize değer katar.

Sizin için profesyonel ellerde, ince analizlerle hazırlayacağımız web projeleri ile hem değerlerinizi doğru bir şekilde anlatın, hem de ihtiyaç duyacağınız çözümler ile global alanda etkinliğinizi arttırın.

MOBİL

21. yüzyılın en büyük icatlarından biri olan akıllı telefonlar, artık hayatımızın değişmez bir parçası oldular. Artık gündelik işlerimizin bir çoğunu mobil cihazlarımız üzerinde gerçekleştirirken, eğlence için de yine mobil ürünleri fazlası ile tercih eder bir konumdayız. Eğlence, oyun, alışveriş gibi birçok türde uygulamanın yanı sıra kurumlar, etkin müşteri ve saha personeli yönetimi içinde mobil teknolojileri tercih etmeye başladılar.

Android, iOS ve Windows Mobile platformları için üreteceğimiz yazılımlar ile siz de dünyanızı mobil cihazlara açabilirsiniz.

EĞİTİM

Gündelik hayatın temposunda iş hayatını devam ettirmeye çalışırken, yeni teknolojileri yakalamakta ve öğrenmekte geri kalınabiliyor. Yeni edindiğimiz veya edineceğimiz teknolojileri öğrenebilmek için profesyonel destek almak kaçınılmaz olabiliyor.

Yazılımdan grafiğe, mobil teknolojilerden Office programlarına ihtiyaç duyduğunuz her alanda, konusunda uzman, yetkili ve deneyimli danışmanlarımız ile eğitim ihtiyaçlarınızı karışlayabilirsiniz.

DANIŞMANLIK

Kurumlar, süreçlerini ve teknolojilerini analiz edebilmek, iyileştirebilmek ve yönetebilmek için, bazen de kısa süreli projelerini out-source edebilmek için sıklıkla danışmanlık hizmetlerine başvuruyorlar. İyi bir danışmanlık hizmeti, nitelikli birçok işi istihdam gerektirmeksizin verimli bir şekilde yapabilmenize olanak sağlar.

Modern yazılımın danışmanlık hizmetleriyle, siz de hizmet verdiğimiz tüm teknolojiler için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

Markaların, bireylerin ve firmaların yeni reklam ve duyuru mecrası sosyal medya her geçen gün büyümeye ve daha geniş kitlelere ulaşmaya devam etmektedir. Bir çok kurum, reklam bütçelerine sosyal medyayı da dahil etmekle birlikte, hedef kitleye en etkin ulaşmada sosyal medyayı kullanmaktadır.

Biz de sosyal medyayı, sahip olduğumuz yazılım bilgisi ile yeniden yorumluyor, size hiç ummadığınız değişik çözümler sunuyoruz.

;