Modern Yazılım
hero

ÇÖZÜMLERİMİZ

SİZİN İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ ÇÖZÜMLERİMİZDEN YALNIZCA BİR KAÇTANESİ

MMS

Yetenekleri ile size kendi iç IMS sisteminizi oluşturur.

Mal Fazlası Mutabakatı Sistemi

İlaç sektörüne özel olarak geliştirilen bu çözümümüz, ilaç firmaları ile ilaç depoları arasındaki mal fazlası mutabakatını sağlamak amacı ile hazırlanmış bir yazılımdır. İlaç firmasına ay sonunda ilaç depolarından gelen satış hareketlerini, ilaç firmasının ay içinde belirlediği kampanya koşullarına göre denetleyerek, ilaç deposunun ilaç firması ile arasındaki mutabakat miktarını belirler.

Bu işlemleri yaparken gelen veriler üzerindeki tüm hareketler sistem üzerinde kayıt altına alınır. Eczane tabanında kayıt edilen veriler ile ezcane bulunurluk raporları üretilir. Mümessil bilgileri ile eşleştirilerek saha performans yönetimi için reel data oluşturulmuş olur.

İlaç firmasının sisteme eklediği diğer bileşenler ile aylık ve yıllık bazda performans raporları ortaya çıkar. Her gün gelişmeye devam eden bu çözümümüz sayesine ilaç firmaları gerek depolar ile olan ilişkilerini daha sağlıklı yürütme, gerekse de saha performansını kendi verileri ile inceleme şansı elde etmiş olurlar.

Ayrıca sahip olduğu stok yönetimi modülleri ile depolardan düzenli olarak gelen satış stok raporları kendi bünyesinde toplayarak depolama ve arşivleme yapar. Bu raporlar ile size depo stoğuna sipariş analizleri çıkarır ve depolardaki stokların etkin yönetimini sağlar.

Bünyesinde yer alan Stok Farkı Mutabakatı sistemi ile depoların stoklarına daha derin analizler yapabilir, deponun beyanları dışında stoklarının miktarını analiz ederek, güncel stoğunun ne olması gerektiğini bulabilirsiniz. Bu kazanımla, depolarda oluşacak kaçakları tespit edebilir ve önleyebilirsiniz.

MMS'in, sahip olduğu yetenekleri, tüm depoların raporları ile çalışabilme yeteneği ve sürekli geliştirilen yapısı ile size temel olarak sunduğu faydaların bazıları

Hızlı ve düzenli işlem sistemi ile mutabakat süreçleri saatler içerisinde bitirilebilir. Mutabakat süreçlerinin MMS tarafından incelenmesi ile depolara yanlış ödenen MF hakdeşlerinden tasarruf edebilir, etkin veri yönetimi ile verimliliğinizi arttırabilirsiniz.
MMS, ilaç firmalarının koruma kalkanı bir sistemdir. Denetlendiğini ve bir sistem tarafından incelendiğini bilen depolar ile firmanız arasında güvenli bir ilişki tesis eder.
Derinlinlikli ve nitelikli veri depolaması ile tüm bilgileriniz bir veri bankası oluşturur. Gelişmekte olan yapısı ile sürekli olarak bu derinlik artmakta ve size kendi iç IMS'inizi oluşturacak veriler, tarih bazlı versiyonlanarak depolanır.
Nitelikli veri tabanı ile normalde oluşturulması günler alabilecek raporların bir çoğu saniyeler içerisinde hazırlanır. İhtiyacınız olabilecek bir çok rapor detaylı olarak alınabilecek şekilde tanımlanmış olmakla beraber, istediğiniz tüm raporlar sisteme eklenebilecek şekildedir.
;