Modern Yazılım
hero

HAKKIMIZDA

BAŞKA BİR YAZILIM HİKAYESİ

BİZ KİMİZ?

2008 yılında temelleri atılan Modern Yazılım, kurulduğu tarihten bugüne müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri, teknolojinin tüm yeniliklerini kullanarak, müşterisinin ihtiyaçlarına masanın diğer tarafından bakarak ve meslek etiğinden ayrılmadan vermeye çalışan MODERN bir firmadır.

Firmamız yazılım, tasarım, sosyal medya, eğitim ve danışmanlık alanlarına uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.

Modern teknolojilerin gerisinde kalmadan sürekli gelişen ve kendini yenileyen, müşterilerinin de bu gelişimden faydalanmasını amaçlayan firmamız, teknolojinin maliyetleri yükseltmek yerine sürekli düşürmesi gerektiği prensibi ile hareket etmektedir. Bu sebeple müşterilerinin tüm işleri için ürettiği çözümlerde en yüksek faydayı, optimum maliyetler ile sunmayı hedefler.

Vizyonumuz

Bilişim sektöründe ürettiği çözümler, yaptığı yenilikler, müşteri ilişkileri, verdiği kaliteli hizmet ve mesleki ahlak kriterleriyle anılan bir firma olarak sektöründe bir “Marka” olarak yer almaktır.

MİSYONUMUZ

İnsanlık, ekonomi ve müşterileri için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, gelişen teknolojiyi sürekli takip eden ve adı gibi “Modern” olan bir firma olmaktır.

Değerlerimiz

Değerlerimize sahip çıkabildiğimiz kadar "Modern" bir firmayız.

Güvenilirlik

Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek.

İnsana ve Çevreye Duyarlılık

Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle; çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak insana, bilgiye, emeğe ve çevreye duyarlı ve saygılı olmak.

Müşteri Odaklılık

Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

Çözüm Odaklılık

Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.

Açıklık ve Şeffaflık

İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak.

Esneklik

Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve inisiyatif almasına fırsat tanımak.

Tutkulu Olmak

Tüm çalışanlarımızın kaynaklarımıza, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek yarattığı sinerji ile hedefimize ulaşmada inançlı olmak, fark yaratmak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.

;